سرمربی تیم بسكتبال راه و ترابری قم گفت: با توجه به این كه تمرینات بدنسازی را به بهترین نحو انجام دادیم مشكلی با فشردگی مسابقات لیگ برتر بسكتبال نداشتیم.

 برخی مربیان و بازیكنان لیگ برتری از فشردگی مسابقات گلایه كرده اند اما تیمی كه به خوبی بدنسازی كرده وهر روز صبح و بعد از ظهر تمرین كند به خوبی آمادگی برگزاری دو دیدار در هفته را خواهد داشت.
وی ابرازداشت:ایمان زندی كاپیتان ملی پوش ما نیز در ابتدای فصل مصدوم شد و با توجه به بدنسازی خوب بازیكنان راه و ترابری تا پایان مرحله گروهی مصدوم دیگری نداشته ایم.
وی افزود: در دیداری معوقه ، بیست و دوم فروردین ماه در اصفهان به مصاف ذوب آهن می رویم و با نگاهی به سایر نتایج در دیگر دیدار های عقب افتاده لیگ برتر در صورت امید به صعود در جدول رده بندی با تمام قوا به مصاف این حریف خواهیم رفت.
سرمربی راه و ترابری قم گفت: پیش از آغاز بازی های مرحله پلی آف به یكی دو بازیكن خارجی با سطح فنی مناسب احتیاج داریم كه در صورت موافقت مسوولین راه و ترابری آن ها را جذب خواهیم كرد.
آقا كوچكی افزود: دور جدید تمرینات خود در سال جدید را از روز گذشته در سالن شهید حیدریان قم آغاز كرده ایم و بعد از ظهر ها به كار بدنسازی خواهیم پرداخت. 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 فروردین 1390    | توسط: amin sasani    | طبقه بندی: لیگ برتر،     |
نظرات()