سرمربی تیم بسكتبال كاسپین قزوین كه تیمش خود را برای انجام دو بازی سخت و نفس گیر در برابر تیم های قدرتمند ذوب آهن و مهرام آماده می كند، از آغاز تمرینات بازیكنان در سال جدید از 15 فروردین جاری خبر داد.

تمرینات تیم بسكتبال كاسپین قزوین در سال جدید تا زمان برگزاری بازی های معوقه با مهرام و ذوب آهن هر روز بی وقفه صبح و بعد از ظهر در سالن ورزشی شهید رجایی این شهر برگزار می شود.
وی اظهار كرد: با نظر كادر فنی، بازیكنان تیم كاسپین پس از اعلام زمان برگزاری بازی های معوقه لیگ برتر از سوی فدراسیون بسكتبال در ایام نوروز به استراحت و گذران تعطیلات پرداختند.
رمضان ادامه داد: مرحله نخست تمرینات تیم ما مختص به بدنسازی بازیكنان است و در مرحله بعد نیز انجام كارهای تاكتیكی و سرعتی آغاز خواهد شد.
سرمربی تیم بسكتبال كاسپین قزوین با بیان اینكه به انجام بازی تماشاگر پسند با ذوب آهن و مهرام فكر می كنیم، خاطرنشان كرد: با وضعیت جدول رده بندی لیگ برتر شانس زیادی برای حضور در جمع هشت تیم و انجام بازی های پلی آف داریم.
رمضان، در پایان از تماشاگران قزوینی خواست تا در بازی های باقی مانده، تیم كاسپین را همچنان مورد تشویق و حمایت خود قرار دهند تا بازیكنان این تیم با انگیزه دوچندان به مصاف حریفان خود بروند.
دیدار معوقه كاسپین با تیم های بسكتبال ذوب آهن اصفهان و مهرام تهران به ترتیب روزهای 25 فروردین و اول اردیبهشت سال جاری در سالن ورزشی شهید بابایی قزوین برگزار می شود.
كاسپین قزوین هم اكنون با كسب 27 امتیاز در مكان نهم جدول رده بندی لیگ برتر بسكتبال باشگاه های كشور قرار گرفته است.


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 فروردین 1390    | توسط: amin sasani    | طبقه بندی: لیگ برتر،     |
نظرات()